Mūtālas(Zviedrija) pašvaldība piedāvā attīstīt sadarbību08/06/07

Uz Daugavpils svētkiem ieradušās visu sadraudzības pilsētu delegācijas. 8. jūnijs ir Sadraudzības pilsētu diena. Pašvaldībā notiek tikšanās ar delegācijām. Daugavpils domes priekšsēdētāja Rita Strode uzņemot Mūtālas delegāciju uzsvēra, ka Daugavpilij ar Mūtālu ir sena un cieša draudzība.

Līdz šim brīdim notiek cieša sadarbība medicīnas jomā. Mūtālas speciālisti daudz palīdz Daugavpils Reģionālajai slimnīcai, liela nozīme šai sadarbībai bija medicīnas optimizācijā Daugavpilī. No Mūtālas Daugavpils ir pārņēmusi arī pašpārliecinātību.

Sadarbībai ir jāpaplašinās, atzina Mūtālas mērs Nils Ingvars Grāns. Partneri Zviedrijā piedāvā jauniešu apmaiņu. Daugavpils izteikusi ieinteresētību ekonomiskajā sadarbībā. Mūtālas mērs pastāstīja, ka tiks gatavota Mūtālas uzņēmēju delegācijas vizīte Daugavpilī. Rita Strode izteica vēlmi sadarboties arī lielu projektu realizācijā. Daugavpilī ir daudz projektu, ko finansē ES un gribētos kā partnerus redzēt Mūtālu. Mūtālas Attīstības departamenta vadītājs Jans Holmbergs uzskata, ka tas ir iespējams, tādejādi var piesaistīt vairāk līdzekļu. Jans Holmbergs ir ilggadēja Mūtālas pašvaldības darbinieks un vairākas reizes ir bijis Daugavpilī. Viņam par pilsētu ir vislabākie iespaidi. Šoreiz daudz pārsteigumu bijis, jo nevarēja neievērot pozitīvās pārmaiņas pilsētā. Delegācijas sastāvā ir arī pašvaldības izpilddirektore Kamilla Egberta.

Mūtālas delegācija piedalīsies Sadraudzības pilsētu forumā, kur prezentēs savas pilsētas nozīmīgākos projektus.Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre Līga Korsaka 5404374

Автор: Daugavpils

Автор: Lakiesha
Добавлено: 07.05.2016 06:23
0

Thanks for spending time on the computer (wniritg) so others don't have to.

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha